Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/idonlt/domains/rvsistemos.lt/public_html/wp-content/themes/kaminai-child/functions.php on line 73
Vėdinimas – RV Sprendimai

Vėdinimas

Galimybė atnaujinti orą patalpose

Vėdinimas

Tai viena iš svarbiausių sistemų, kurios turėtų būti įrengtos mūsų namuose. Tai galimybė – atnaujinti orą patalpose. Ne retai pasitaiko situacijų, kuomet namų statybos rangovai dėl vienų ar kitų priežasčių neįrengia vėdinimo sistemos. Senesnės statybos namuose dažnai jos paprasčiausiai net nėra. Optimalios vėdinimo sistemos įrengimas neabejotinai turėtų būti tarp pagrindinių darbų, statant naujus, remontuojant ar rekonstruojant senus namus.

Neįrengus oro ventiliacinės sistemos, patalpose gali pradėti kauptis pelėsis bei rasoti langai.

Atėjus šaltąjam metų sezonui, mes saugome kiekvieną kruopelytę šilumos. Sandariai uždarę langus, mes stabdome oro apykaitą, neleidžiame šilumai, taip pat ir drėgmei išeiti į lauką. Būtent dėl šios priežasties susikaupęs drėgmės perteklius kaupiasi ant lango ir sienų paviršiaus. Viso to pasekoje sienos, lubos gali pradėti pelyti. Pelėsis daro neigiamą poveikį mūsų organizmui: kenkia viršutiniams ir apatiniams kvėpavimo takams, dirgina odą, sukelia infekcijas bei nuovargį.

Viena neigiama pasekmė veda prie kitos ir galiausiai, ieškodami priežasties, grįšime prie to, kad namuose REIKALINGA įrengti vėdinimo sistemą.

Rekuperacinės Sistemos

Galimybė taupyti energiją, tuo pačiu sumažinant ir vartotojo išlaidas (smagu, kai laimi ir gamta, ir žmogus). Šio mechaninio patalpų vėdinimo metu net iki 95 proc. oro šilumos yra sugrąžinama į vėdinimo įrenginį.

© 2018 Visos teisės saugomos. Sukūrė IDĖJŲ KONTŪRAI